UAB  „Antagutė“  yra progresyvi kompanija, kuri siekia tobulumo visais savo veiklos aspektais ir užtikrintų kad klientas būtų visiškai patenkintas jos atliktu darbu. Lankstus požiūris į klientų poreikius, reguliarus bendravimas ir informuotumas leidžia mūsų apmokytai specialistų priežiūros komandai atlikti priežiūros darbus, naudojant naujausias technologijas, įrangą ir „geriausios praktikos“ pagrindus.

Mūsų teikiamos valymo paslaugos apima šias sritys:

  • Atliekų surinkimo ir utilizavimo organizavimas
  • Valymo paslaugos
  • Prekyba higienos priemonėmis
  • Valymo įrangos nuoma

Yra įvairių valymo paketų, kuriuos galima užsisakyti. Valymas gali būti atliekamas taip dažnai, kaip reikia, ir valymas atliekamas už prieinamą kainą. Jei valymo priemonė netinka, valymo kompanija siunčia pakaitalą. Mes labai vertiname grįžtamąjį ryšį.

UAB „Antagutė“ – partneris, kurio patirtis, kompetencija bei įsipareigojimai yra unikalūs. Esame vertinami dėl savo patikimumo bei darbo kokybės.

Mūsų tikslas – užtikrinti išskirtinį dėmesį bei pagarbą klientui, sukuriant ekologiškus ir racionalius sprendimus.

Klientui esame greitas, efektyvus, novatoriškas partneris, kuris vadovaujasi pažangiausiais kokybės vadybos standartais. Tai leidžia kokybiškai suteikti valymo, atliekų surinkimo ir perdavimo tvarkytojui paslaugas, sukurti ir įrengti higienos priemonių aprūpinimo sistemas.

Džiaugiamės sėkmingu bei ilgalaikiu bendradarbiavimu su mūsų gerbiamais klientais!