• Antimikrobiniai produktai –  tai naujoviški produktai, kurių gamybai yra naudojamos sidabro dalelės. Šios modernios technologijos pagalba smarkiai sumažiname mikroorganizmų vystymąsi įrangos paviršiuje palyginus su tradiciniais produktai. Tai patvirtina Suomijos Helsinkio Universiteto Viešosios sveikatos departamento tyrimai.Papildomi privalumai yra tai, kad visų šios linijos šepečių šereliai yra tvirtinami sakų pagalba, tai reiškia, kad 100% atitinka higienos reikalavimus. Tad antimirobiniai produktai yra rekomenduojami naudoti vietose, kur yra reikalaujamas aukščiausias higienos laikymosi lygis maisto produktų ar sveikatos apsaugos sektoriuje.
  • Produktai su metalo dalelėmis – maisto gaminių ar medikamentų užteršimas gamintojams gali kainuoti didelius pinigus ir reputaciją. Todėl produktai su metalo dalelėmis yra specialiai skirti toms pramonės šakoms. Įvairios rūšies gramatūros metalo daleles galima rasti gaminiuose detektorių pagalba. Metaliniai produktai buvo įmirkyti plastmasėje, dėl to yra labai patvarūs ir atsparūs pažeidimams. Dėl savo konstrukcijos produktai yra antistatiniai, o tai yra labai svarbu dirbant su biria žaliava, t.y. miltais, milteliais, pašarais ir t.t.
  • Sakais impregnuoti produktai – maisto prekių srityje yra reikalaujama, kad būtų taikomos specialios procedūros, dėl to buvo panaudota labai efektyvi šepečių šerelių apsauga, kur kiekvienas pluoštas yra tvirtinamas nerūdijančio plieno apkabomis, įmerktomis į sakus, o vėliau impregnuotomis epoksidiniais sakais. Sakai užsandarina šepečio paviršių, dėl to šerelių slinkimas yra praktiškai neįmanomas, papildomai apsaugo angas nuo dulkių ir drėgmės.