Servetėlės


Servetėlės ​​būna  įvairios:

vieno sluoksnio, dviejų sluoksnių, trijų sluoksnių, baltos, žalios, mėlynos, spalvotos, Kimberly-Clark , Wepa, Lotus. Būna ir romantiškos, genialios, pelningos.

Karta draugai menininkai kaip įprasta, leido laiką Vilniaus kavinėje.  Šį vakarą jų pokalbio tema buvo neseniai paskelbtas konkursas, skirtas logotipo sukūrimui vienai iš didelių įmonių. Autorius, kurio logotipą įmonė pasirinks gauna keletą dešimčių tūkstančių piniginį apdovanojimą. Vienas iš menininkų, dalyvavusių pokalbyje, paėmė  ant  stalo gulėjusią  servetėlę ir pasakė: „Jei aš kurčiau logotipą šiai kompanijai, aš jiems pasiūlyčiau kažką panašaus...“ Vyriškis greitai nupiešė logotipo eskizą ant minkšto popieriaus lapo.


Vakaras švelniai perėjo į naktį. Seni draugai atsisveikino ir iškeliavo kiekvienas į savo namus. Menininko draugai slapčia paėmė servetėlę su logotipo piešiniu  ir nusiuntė į konkursą. Neįtikėtina, bet būtent šis piešinys ant servetėlės laimėjo konkursą. Dailininkas buvo labai maloniai nustebintas gavęs didelę piniginę dovaną. Tas vakaras kavinėje ir ta servetėlė liko šiltu antspaudu jo atmintyje.


Atrodo,  smulkmena, bet mes niekada negalime nuspėti kokia ji gali tapti reikalinga ir reikšminga mūsų kavinėje ar restorane. Kažkas gali ant jos brūkštelėti savo telefono numerį ir suteikti vilties naujiems santykiams, kažkas gali sudaryti pelningą sutartį, kažkas - pateikti mokslinį atradimą ant servetėlės.

Žinoma, be to servetėlės ​​turi ir kitas funkcijas:

  • Stalo serviravimas
  • Rankų valymas
  • Baldų paviršiaus valymas
  • Transporto priemonių valymas
  • Kitos funkcijos

Tai ekologiška priemonė, turinti neribotą galiojimo laiką. Patogu įsigyti didmeniniais kiekiais už mažą kainą ir kurti grynumo, solidumo, įkvėpimo ir romantikos atmosferą.

 


Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku