Antimikrobiniai valymo įrankiai

Antimikrobiniai valymo įrankiai Anti-Microbial

Tai naujoviški produktai, kurių gamybai yra naudojamos sidabro dalelės. Šios modernios technologijos pagalba smarkiai sumažiname mikroorganizmų vystymąsi įrangos paviršiuje palyginus su tradiciniais produktai. Tai patvirtina Suomijos Helsinkio Universiteto Viešosios sveikatos departamento tyrimai.Papildomi privalumai yra tai, kad visų šios linijos šepečių šereliai yra tvirtinami sakų pagalba, tai reiškia, kad 100% atitinka higienos reikalavimus. Tad Anti-Microbial produktai yra rekomenduojami naudoti vietose, kur yra reikalaujamas aukščiausias higienos laikymosi lygis maisto produktų ar sveikatos apsaugos sektoriuje.

Kenksmingi mikrobai

Bakterijos gali lengvai plisti tokiose padidintos rizikos vietose kaip ligoninės ir maisto gamybos įmonės. Kai kurios kenksmingos bakterijos, vadinamos atspariomis, tokios kaip Listeria, gali išgyventi karštesnėmis ar šaltesnėmis oro sąlygomis. Listeria gali išgyventi nuo -1,5 ºC iki 45 ºC temperatūroje, tuo tarpu dauguma bakterijų klesti 25–40 ºC temperatūros diapazone.

Plačiau...


Puslapiai:
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku