Valymo paslauga patalpose su aukšto lygio higienos reikalavimais

svariu-patalpu-valymas

Gali būti sunku išlaikyti švarą vietose su aukštais higienos reikalavimais. Tam reikia apmokytų ekspertų, įrangos specialistų ir cheminių medžiagų, užtikrinančių valymo saugumą, efektyvumą ir kontrolę.

Tai ypač aktualu maitinimo įstaigose, maisto gaminių gamyklose ir higieniniuose patalpose, kai nuo užterštumo sukeltos infekcijos rizika gali brangiai kainuoti, jei nebus atliekamas aukšto higienos lygio valymas. 

Sveikatos priežiūros įstaigų patalpų valymas

ligoniniu-valymas

Prasta higiena sveikatos priežiūros įstaigose, tokiose kaip ligoninės, stomatologai ir bendrosios praktikos gydytojai, gali kelti pavojų žmonių gyvybei. Infekcijos gali sparčiai plisti šiose srityse.

Sveikatos priežiūros centrai turi griežtus teisės aktus, susijusius su higienos standartais, kuriuos reikia išlaikyti. Švarios ir saugios aplinkos užtikrinimas reikalauja, kad su sveikatos priežiūra susijusių infekcijų rizika pacientams sumažėtų iki minimumo.

RA_55BM40_noBAC

Padėsime jums spręsti ne tik medicininių įstaigų patalpų valymo problemas, bet aprūpinsime antibakterinėmis valymo mašinomis, bei antibakterine valymo įranga ir priemonėmis. Taip pat pasirūpinsime medicininių atliekų tvarkymu ir utilizavimu.

Specializuotos dezinfekcijos valymo paslaugos

Hillbrush-cleaning-shadow-board

UAB „Antagutė“ siūlo platų, unikalų dezinfekavimo ir valymo paslaugų asortimentą, siekiant užtikrinti, kad pavojingos situacijos būtų sprendžiamos saugiu, diskretišku ir teisiškai atitinkančiu būdu.