Mokyklų, globos namų, darželių patalpų valymas

momyklu-valymas

Rūpindamiesi žmonėmis, norime jiems sukurti laimingą saugią aplinką. Mūsų komandos specialistai atliks visus reikiamus valymo ir dezinfekavimo darbus jūsų mokykloje ar globos namuose pagal aukščiausius valymo standartus. 

Įmonės UAB  „Antagutė“ valymo paslaugos yra prieinamos mokykloms ir globos namams Vilniuje, Kaune, visoje Lietuvoje. Nepriklausomai nuo jūsų valymo reikalavimų, UAB „Antagutė“ gali pasiūlyti individualiai pritaikytus sprendimus, tam kad atitiktų jūsų lūkesčiams. 

Periodinė generalinio valymo paslauga

mokyklos patalpos valymas

Jei vadovaujate mokyklai ar globos namams, jūs norėsite užtikrinti higieniškai švarią ir saugią aplinką jūsų globotiniams ir lankytojams.

grindu-valymas

Kasdienis valymas yra būtinas norint pašalinti susikaupusias per dieną nešvarumus nuo paviršių ir užtikrinti tvarkingą patalpų aplinką. Tačiau šio tipo valymas neužkerta kelio kalkių susidarymui ant čiaupų ir dušo galvučių ir net grindų, kurių siūlės gali prisipildyti mikrobais, o dušo galvutės kaupti legionierių ligą sukeliančius mikrobus (kai naudojamos retai). 

koridoriaus-valymas

UAB „Antagutė“ naudojant profesionalias sanitarines priemones kruopščiai išvalys santechniką, sienas, grindis ir įrangą ir pašalins įsišaknijusias bakterijas. Toks valymas savo ruožtu ne tik sumažins infekcijų ir nemalonių kvapų riziką; bet prailgins įrenginių naudojimo laiką.