RA 55|BM 40

Grindu_plovimo_masina_ARA-80_BM-100_

 
Universali grindų plovimo mašina Columbus su intuityviais, aiškiais valdymo skydeliais su rokeriu, kuris  tinka įvairioms grindims. Pažangūs nusisukantys voleliai apsaugo mašiną ir aplink esančius baldus. Papildomai įdiegtas chemikalų dozatorius tausoja aplinką ir užtikrina gerus valymo rezultatus bei mažas chemikalų sąnaudas. Be to, panaudoto vandens rezervuaro su keičiama dangtelio tarpine dezinfekcija atitinka HACCP higienos taisyklių reikalavimus profesionaliai įrangai, naudojamai maisto perdirbimo įmonėse.

Kainos

NuomaSu operatoriumiBe operatoriaus
Nuoma mėnesiui0€ (kainos yra ruošiamos)0€ (kainos yra ruošiamos)
Nuoma savaitei0€ (kainos yra ruošiamos)0€ (kainos yra ruošiamos)
Nuoma dienai0€ (kainos yra ruošiamos)0€ (kainos yra ruošiamos)

 
 

Valymo įrangos nuoma metams:

Norint išsinuomoti mašiną metams arba ilgesniam laikui, kainą deriname individualiai. Kilus klausimams dėl mūsų teikiamų paslaugų, maloniai kviečiame pabendrauti.

Jus galite užpildyti žemiau esančią formą ir išsiųsti mums užklausą, arba paskambinti mums:
Mob. +370 618 61184

 

Columbus RA 55|BM 40

  • Universali valymo mašina su daugybe įrangos rinkinio variantų. Šios mašinos pagalba yra atliekamas įvairių grindų paviršių valymas.
  • Paprastas eksploatavimas be trukdžių, patikima mechanika vietoje elektronikos: du funkciniai jungikliai rankenos srityje, mechaninis šluotos ir valytuvo nuleidimas.
  • Standartinis greitasis stabdymas: gėlo vandens filtras ir elektromagnetinis vožtuvas užtikrina maksimalų saugumą ir maksimalų patogumą vartotojui. Kai rankena yra paleidžiama, šepetys ir vandens tiekimas sustabdomi automatiškai.

Specifikacijos

Matmenys (mm)415x550x1200
Valymo plotis (mm)400
Nominalus svoris (kg)40 (kg)
Galia (W)1200
Kabelio ilgis (m)12
Šepečio apsisukimai (rpm)140
Kilmės šalisVokietija