Pakaba 206mm

  • Prekės kodas: WLBR1
  • 11.12€ be PVM

  • 13.46€ su PVM

206 mm pakaba su keturiais pakabinamais tarpais. Ji yra visiškai plastikinė, lygi ir lengvai valoma. Polipropileno pagrindas yra stiprus, atsparus smūgiams ir lankstus. Juodasis TPR paviršius suteikia labai gerą sukibimą, o įrenginyje gali būti laikomi kastuvai, rankenos, kaušeliai ir dauguma rankų šepečių. Dvi raktų angos angos leidžia lengvai nuimti ir valyti. Taip pat žr. HD ... kabinimo sistemą ir SSHANG1. Taip pat yra antimikrobinė versija, AMWLBR1 ir su metalo detekcija, WLBR1MD.


Overmoulded 206mm hanger, with four hanging spaces. It is all-plastic, smooth and easily cleaned. The Polypropylene base is strong, shatter resistant and flexible. The black TPR overmoulded surface gives very good grip, and the unit will hold shovels, handles, scoops and most hand brushes. Two keyhole slots allow for easy removal and cleaning. See also the HD... hanging system, and the SSHANG1. An Anti-Microbial version, AMWLBR1, and a metal detectable version, WLBR1MD, are also available.

Dėmesio! Salmon prekės yra parduodamos pagal išankstinį užsakymą.

Atsivežame iš gamintojo 1 kartą per 2 mėn.

Dėl užsakymo susisiekite su mumis:

El.p. inga@antagute.lt, tel. +370 5 233 8737

Prekė yra užsakoma
Tvirtinimas: Standard
Medžiaga: Polypropylene, Thermoplastic Rubber
Ilgis: 204mm
Plotis: 124mm
Aukštis: 70mm
Min. naudojimo temperatūra: -18℃
Maks. naudojimo temperatūra: 80℃
Svoris: 0.144kg
Kilmė: GB
Pakuotės dydis: 2
Pakuotės sudėtis: Plastic Bag/Cardboard Box
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku