• Metalinis valytuvas 807mm

Metalinis valytuvas 807mm

  • Prekės kodas: 32ZPSYC

Sunkusis profesionalus 807 mm valytuvas, skirtas sunkiausiems darbams žemės ūkyje ar kitose reikliausiuose darbuose ir nepakeičiamas stambių srutų ar vandens kiekiams. 2 mm plieno plokštė yra cinkuota nuo korozijos, o galai yra išlenkti į vidų, kad maksimaliai padidintų stūmimo pajėgumą. 5 mm storio mentės peilis gali ilgai tarnauti. Galimi pakeitimo peiliai (32RSYCRU). Rekomenduojamos rankenos A60 / 2 arba ALH4. Yra mažiau plati versija, 24ZPSYC. Taip pat žr. SQ24 ir SQ6500.


Heavy duty professional grade 807mm squeegee, designed for the toughest jobs in farming or other demanding environments, and exceptional for pushing large volumes of slurry or water. The 2mm steel plate is zinc plated against corrosion, and the ends are bent inwards to maximise the pushing capacity. The 5mm thick blade blade may reversed for longer life. Replacement blades (32RSYCRU) are available. Recommended handles A60/2 or ALH4. A less wide version, 24ZPSYC, is available. See also SQ24 and SQ6500.

Tvirtinimas: Standard
Medžiaga: Metal
Ilgis: 793mm
Plotis: 196mm
Aukštis: 155mm
Svoris: 2.2170kg
Kilmė: IE
Pakuotės dydis: 5
Pakuotės sudėtis: Plastic Bag
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku