• Metalo valytuvas 600mm

Metalo valytuvas 600mm

  • Prekės kodas: 24ZPSYC

Sunkusis profesionalus 600mm valytuvas, skirtas sunkiausiems darbams žemės ūkyje ar kitose sudėtingose aplinkose. 2 mm plieno plokštė yra cinkuota nuo korozijos, o galai yra išlenkti į vidų, kad maksimaliai padidintų stūmimo pajėgumą. Nerūdijančio plieno veržlės ir varžtai naudojami lengvai pakeisti guminį peilį. Galimi pakeitimo peiliai (24RSYCRU). Rekomenduojamos rankenos A60 / 2 arba ALH4. Yra platesnė versija, 32ZPSYC. Taip pat žr. SQ18 ir SQ6500.


Heavy duty professional grade 600mm squeegee, designed for the toughest jobs in farming or other demanding environments, and exceptional for pushing large volumes of slurry or water. The 2mm steel plate is zinc plated against corrosion, and the ends are bent inwards to maximise the pushing capacity. Stainlees steel nuts and bolts are used for effortless replacement of rubber blade. The 5mm thick blade blade may reversed for longer life. Replacement blades (24RSYCRU) are available. Recommended handles A60/2 or ALH4. A wider version, 32ZPSYC, is available. See also SQ18 and SQ6500.

Tvirtinimas: Standard
Medžiaga: Metal
Ilgis: 610mm
Plotis: 195mm
Aukštis: 135mm
Svoris: 1.9550kg
Kilmė: IE
Pakuotės dydis: 5
Informuojame, kad siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų ir naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).
Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Privatumo politika
Sutinku